KJB6T25W61SE
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T25W61SE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T25W61SE
Tau Wae KJB6T25W61SE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5297 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -