KJB6T25W61SCL
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T25W61SCL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T25W61SCL
Tau Wae KJB6T25W61SCL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3973 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.875" (47.63mm) Momo Hoapā Crimp