KJB6T25W61SAL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T25W61SAL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T25W61SAL
Tau Wae KJB6T25W61SAL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5113 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.875" (47.63mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T25W61PE
KJB6T25W61PE
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1170 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T25W61SA
KJB6T25W61SA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP