KJB6T23F21SDL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23F21SDL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: KJB6T23F21SDL.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23F21SDL
Tau Wae KJB6T23F21SDL Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1181 pcs Pepa Raraunga KJB6T23F21SDL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KJB6T23F21SDL
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.750" (44.45mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea D Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23F21SB
KJB6T23F21SB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1314 pcs
Tikiake: KJB6T23F21SB.pdf
RFQ
KJB6T23F21SAL
KJB6T23F21SAL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
I roto i te taonga: 1744 pcs
Tikiake: KJB6T23F21SAL.pdf
RFQ
KJB6T23F21SD
KJB6T23F21SD
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 21POS CABLE SKT