KJB6T23F21SD
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23F21SD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 21POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: KJB6T23F21SD.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 846 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 846 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23F21SD
Tau Wae KJB6T23F21SD Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 21POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 846 pcs Pepa Raraunga KJB6T23F21SD.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KJB6T23F21SD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 21POS CABLE SKT
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23F21SDL
KJB6T23F21SDL
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT