KJB6T23F21SAL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23F21SAL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Ngā Rauemi: KJB6T23F21SAL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23F21SAL
Tau Wae KJB6T23F21SAL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1744 pcs Pepa Raraunga KJB6T23F21SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Electroless Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.750" (44.45mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23F21SD
KJB6T23F21SD
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 21POS CABLE SKT
I roto i te taonga: 846 pcs
Tikiake: KJB6T23F21SD.pdf
RFQ
KJB6T23F21SDL
KJB6T23F21SDL
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT
I roto i te taonga: 1181 pcs
Tikiake: KJB6T23F21SDL.pdf
RFQ
KJB6T23F21SA
KJB6T23F21SA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP