KJB6T23F21SNL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23F21SNL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Ngā Rauemi: KJB6T23F21SNL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23F21SNL
Tau Wae KJB6T23F21SNL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1608 pcs Pepa Raraunga KJB6T23F21SNL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Electroless Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.750" (44.45mm)