KJB0T17W26PE
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T17W26PE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T17W26PE
Tau Wae KJB0T17W26PE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5621 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -