KJB0T17W26PDL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T17W26PDL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN
Ngā Rauemi: KJB0T17W26PDL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T17W26PDL
Tau Wae KJB0T17W26PDL Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4189 pcs Pepa Raraunga KJB0T17W26PDL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB0T17W26PDL Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN I teie nei - Max / Whakapā Threaded