KJB0T17W26PBL
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T17W26PBL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T17W26PBL
Tau Wae KJB0T17W26PBL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2571 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 17-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount