KJB0T17W26SB
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T17W26SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T17W26SB
Tau Wae KJB0T17W26SB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2082 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T17W26PN
KJB0T17W26PN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2242 pcs
Tikiake: KJB0T17W26PN.pdf
RFQ
KJB0T17W26SBL
KJB0T17W26SBL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT