DDMMG50PJK87
Hua Hua
Tau Wae: DDMMG50PJK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMG50PJK87
Tau Wae DDMMG50PJK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1910 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A