DDMMG36H4SJ
Hua Hua
Tau Wae: DDMMG36H4SJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DDMMG36H4SJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMG36H4SJ
Tau Wae DDMMG36H4SJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1119 pcs Pepa Raraunga DDMMG36H4SJ.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 36W4
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 36 (32 + 4 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito 36 (32 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A, 40A