DDMMG36H4PJ
Hua Hua
Tau Wae: DDMMG36H4PJ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMG36H4PJ
Tau Wae DDMMG36H4PJ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1183 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 36W4
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 36 (32 + 4 Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito 36 (32 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A, 40A