DDMMG50SJA197
Hua Hua
Tau Wae: DDMMG50SJA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMG50SJA197
Tau Wae DDMMG50SJA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1227 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMMG50SJA197
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal