DDMA78PNM
Hua Hua
Tau Wae: DDMA78PNM
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 719 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 719 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA78PNM
Tau Wae DDMA78PNM Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 719 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMA78PNM
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMA78PNMBK47
DDMA78PNMBK47
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT