DDMA78PK87
Hua Hua
Tau Wae: DDMA78PK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMA78PK87.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA78PK87
Tau Wae DDMA78PK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1253 pcs Pepa Raraunga DDMA78PK87.pdf
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMA78PK87
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal