DDMA78PMNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DDMA78PMNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA78PMNMBK52
Tau Wae DDMA78PMNMBK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4018 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 4 Tau o nga Tauranga 78
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal