DDMA78PNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DDMA78PNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMA78PNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 582 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA78PNMBK52
Tau Wae DDMA78PNMBK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 582 pcs Pepa Raraunga DDMA78PNMBK52.pdf
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMA78PNMBK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 78 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMA78PNMB
DDMA78PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT