DDMA50SF0
Hua Hua
Tau Wae: DDMA50SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA50SF0
Tau Wae DDMA50SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4842 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal