DDMA50SK52
Hua Hua
Tau Wae: DDMA50SK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMA50SK52.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 756 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA50SK52
Tau Wae DDMA50SK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 756 pcs Pepa Raraunga DDMA50SK52.pdf
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A