DDMA50SNMBK47F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMA50SNMBK47F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua D-SUB NMB
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 853 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA50SNMBK47F0
Tau Wae DDMA50SNMBK47F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga D-SUB NMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 853 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMA50SNMF0
DDMA50SNMF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP NM
I roto i te taonga: 1440 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMA50SNMBK52F0
DDMA50SNMBK52F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP NMB F0
I roto i te taonga: 709 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMA50SNMBK47
DDMA50SNMBK47
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 657 pcs
DDMA50SNMBK52
DDMA50SNMBK52
I roto i te taonga: 746 pcs
Tikiake: DDMA50SNMBK52.pdf
DDMA50SNMB
DDMA50SNMB