DDMA50SA197F16F0
Hua Hua
Tau Wae: DDMA50SA197F16F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F CRIMP F0 TIN D/C
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA50SA197F16F0
Tau Wae DDMA50SA197F16F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F CRIMP F0 TIN D/C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4990 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Dust Cap
Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position