DDMA50SA197F0F16
Hua Hua
Tau Wae: DDMA50SA197F0F16
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F CRIMP F0 TIN D/C
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMA50SA197F0F16
Tau Wae DDMA50SA197F0F16 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F CRIMP F0 TIN D/C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5966 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Dust Cap
Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
Momo Hoapā Signal Momo Hononga Receptacle for Female Contacts
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMA50SA183
DDMA50SA183
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 2413 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMA50SA197
DDMA50SA197
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 2068 pcs
Tikiake: DDMA50SA197.pdf
RFQ
DDMA50SF225
DDMA50SF225
Tikiake: DDMA50SF225.pdf
DDMA50SA197F16F0
DDMA50SA197F16F0
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP F0 TIN D/C
Tikiake:
DDMA50SA197F0
DDMA50SA197F0