DBMY25P0L2A191
Hua Hua
Tau Wae: DBMY25P0L2A191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMY25P0L2A191
Tau Wae DBMY25P0L2A191 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 5759 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMY25PNMB
DBMY25PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 745 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMY25P
DBMY25P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 M SOD D FLOA G30 ZIN
I roto i te taonga: 4494 pcs
Tikiake:
RFQ
DBMY25PA191K87
DBMY25PA191K87
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 4058 pcs
DBMY25PNMBK52
DBMY25PNMBK52
I roto i te taonga: 698 pcs