DBMY21W1SA197
Hua Hua
Tau Wae: DBMY21W1SA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DBMY21W1SA197.pdf2.DBMY21W1SA197.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMY21W1SA197
Tau Wae DBMY21W1SA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8184 pcs Pepa Raraunga 1.DBMY21W1SA197.pdf2.DBMY21W1SA197.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 21W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21 (20 + 1 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 (20 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A