DBMY21W1SA190
Hua Hua
Tau Wae: DBMY21W1SA190
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DBMY21W1SA190.pdf2.DBMY21W1SA190.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMY21W1SA190
Tau Wae DBMY21W1SA190 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5313 pcs Pepa Raraunga 1.DBMY21W1SA190.pdf2.DBMY21W1SA190.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 21W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21 (20 + 1 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)