DBMY21W1SNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DBMY21W1SNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.DBMY21W1SNMBK52.pdf2.DBMY21W1SNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 433 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBMY21W1SNMBK52
Tau Wae DBMY21W1SNMBK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 433 pcs Pepa Raraunga 1.DBMY21W1SNMBK52.pdf2.DBMY21W1SNMBK52.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 21W1
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDBMY21W1SNMBK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 (20 + 1 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)