DAME15PZNMBK52
Hua Hua
Tau Wae: DAME15PZNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 492 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAME15PZNMBK52
Tau Wae DAME15PZNMBK52 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 492 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAME15PNMBK52
DAME15PNMBK52
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1249 pcs
Tikiake: DAME15PNMBK52.pdf
RFQ
DAME15PZ
DAME15PZ
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR