DAME15PNK87
Hua Hua
Tau Wae: DAME15PNK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DAME15PNK87.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAME15PNK87
Tau Wae DAME15PNK87 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 8127 pcs Pepa Raraunga DAME15PNK87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A