DAME15PNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DAME15PNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DAME15PNMBK52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAME15PNMBK52
Tau Wae DAME15PNMBK52 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1249 pcs Pepa Raraunga DAME15PNMBK52.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga 20-28 AWG
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder Cup
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Gold Plated
Raupapa MIL-DTL-24308, D*M RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DAME15PNMBK52
Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Cable Side (4-40) Whakatauranga onamata 7.5A
Puka Puka Whakapā 2 (DA, A) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Whakamahi Hononga D-Sub Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Taara Taea 50µin (1.27µm) Te Whakauru Backset Machined
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DAME15S
DAME15S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 10067 pcs
Tikiake: DAME15S.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 15 F SOD CLIN G30 ZINC
I roto i te taonga: 4269 pcs
Tikiake:
RFQ
DAME15PZNMBK52
DAME15PZNMBK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 492 pcs
Tikiake:
DAME15PNMB
DAME15PNMB
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT