DAME15SA191A197
Hua Hua
Tau Wae: DAME15SA191A197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DAME15SA191A197
Tau Wae DAME15SA191A197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4357 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal