SWI6-12-N-P1
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-12-N-P1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI6-12-N-P1
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Ngā Rauemi: SWI6-12-N-P1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI6-12-N-P1
Tau Wae SWI6-12-N-P1 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13237 pcs Pepa Raraunga SWI6-12-N-P1.pdf
Taumaha 0.172 lb (78.02g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Raupapa SWI6-N (6W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 7.2W Ko te poari -
Hononga Whakaputa Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.0mm Ētahi Ingoa 102-4085
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 12V 7.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Raina Rita 59" (1.50m)