SWI6-12-N-P7
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-12-N-P7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI6-12-N-P7
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Ngā Rauemi: SWI6-12-N-P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI6-12-N-P7
Tau Wae SWI6-12-N-P7 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11276 pcs Pepa Raraunga SWI6-12-N-P7.pdf
Taumaha 0.172 lb (78.02g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Raupapa SWI6-N (6W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 7.2W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 102-3612
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 12V 7.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Raina Rita 59" (1.50m)