SWI6-15-N-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-15-N-P6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI6-15-N-P6
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 15V 7.5W
Ngā Rauemi: SWI6-15-N-P6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI6-15-N-P6
Tau Wae SWI6-15-N-P6 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 15V 7.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13736 pcs Pepa Raraunga SWI6-15-N-P6.pdf
Taumaha 0.172 lb (78.02g) Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Raupapa SWI6-N (6W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 7.5W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 15V 7.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA
Raina Rita 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.