SWI6-12-E-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-12-E-P6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI6-12-E-P6
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Ngā Rauemi: SWI6-12-E-P6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI6-12-E-P6
Tau Wae SWI6-12-E-P6 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12072 pcs Pepa Raraunga SWI6-12-E-P6.pdf
Taumaha 0.212 lb (96.16g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 2.05" L x 1.10" W x 2.36" H (52.0mm x 28.0mm x 60.0mm)
Raupapa SWI6-E (6W) Whakamahia te Rohe Europe
Mana (Watts) 7.2W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 102-3602
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru CEE 7/16 Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 12V 7.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Raina Rita 59" (1.50m)
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWI6-12-E-P6R
SWI6-12-E-P6R
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W