SWI6-12-E-ST
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWI6-12-E-ST
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Ngā Rauemi: SWI6-12-E-ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWI6-12-E-ST
Tau Wae SWI6-12-E-ST Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13865 pcs Pepa Raraunga SWI6-12-E-ST.pdf
Putanga - Whakaputa 12V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.20" L x 1.10" W x 2.36" H (55.9mm x 27.9mm x 59.9mm) Raupapa SWI6-E (6W)
Whakamahia te Rohe Europe Mana (Watts) 7.2W
Ko te poari - Hononga Whakaputa Stripped, Tinned Wire Leads
Ētahi Ingoa 102-4674
SWI6-12-E-ST-ND
Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru CEE 7/16 Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 12V 7.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Raina Rita 59" (1.50m)