FSK-S30-15U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSK-S30-15U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSK-S30-15U
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua CONV AC-DC 15V 2A 30W PCB
Ngā Rauemi: FSK-S30-15U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSK-S30-15U
Tau Wae FSK-S30-15U Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga CONV AC-DC 15V 2A 30W PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5716 pcs Pepa Raraunga FSK-S30-15U.pdf
Taumaha 0.441 lb (200.03g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.70" L x 2.09" W x 0.97" H (94.0mm x 53.0mm x 24.5mm)
Raupapa FSK-S30 Mana (Watts) 30W
Paa / Case 8-DIP Module, 6 Leads Ētahi Ingoa 102-1736
FSK-S30-15U-ND
FSKS3015U
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture ±1% Raina Raina ±1%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Whakaaetanga CE, CSA, UL