FSK-S5-24U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSK-S5-24U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSK-S5-24U
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua CONVERTER AC-DC 24V 0.21A 5W
Ngā Rauemi: FSK-S5-24U.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSK-S5-24U
Tau Wae FSK-S5-24U Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga CONVERTER AC-DC 24V 0.21A 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5986 pcs Pepa Raraunga FSK-S5-24U.pdf
Taumaha 0.089 lb (40.37g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.71" H (50.8mm x 25.4mm x 18.2mm)
Raupapa FSK-S5 Mana (Watts) 5W
Paa / Case 5-DIP Module, 4 Leads Ētahi Ingoa 102-1473
FSKS524U
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 210mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 210mA