FSK-S5-3R3U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSK-S5-3R3U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSK-S5-3R3U
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua CONVERTR AC-DC 3.3V 1.25A 4.125W
Ngā Rauemi: FSK-S5-3R3U.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSK-S5-3R3U
Tau Wae FSK-S5-3R3U Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga CONVERTR AC-DC 3.3V 1.25A 4.125W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5542 pcs Pepa Raraunga FSK-S5-3R3U.pdf
Taumaha 0.089 lb (40.37g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.71" H (50.8mm x 25.4mm x 18.2mm)
Raupapa FSK-S5 Mana (Watts) 5W
Paa / Case 5-DIP Module, 4 Leads Ētahi Ingoa 102-1469
FSKS53R3U
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 71%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.25A