FSK-S15-3R3U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSK-S15-3R3U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSK-S15-3R3U
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
Ngā Rauemi: FSK-S15-3R3U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSK-S15-3R3U
Tau Wae FSK-S15-3R3U Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3685 pcs Pepa Raraunga FSK-S15-3R3U.pdf
Taumaha 0.22 lb (99.79g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.76" L x 1.77" W x 0.77" H (70.0mm x 45.0mm x 19.5mm)
Raupapa FSK-S15 Mana (Watts) 15W
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A