FSK-S15-24U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSK-S15-24U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSK-S15-24U
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua CONVERTER AC-DC 24V .65A 15.6W
Ngā Rauemi: FSK-S15-24U.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSK-S15-24U
Tau Wae FSK-S15-24U Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga CONVERTER AC-DC 24V .65A 15.6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5285 pcs Pepa Raraunga FSK-S15-24U.pdf
Taumaha 0.22 lb (99.79g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.76" L x 1.77" W x 0.77" H (70.0mm x 45.0mm x 19.5mm)
Raupapa FSK-S15 Mana (Watts) 15W
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Ētahi Ingoa 102-1167
FSKS1524U
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 650mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 650mA