TXBF2-050-033U
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXBF2-050-033U
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua HEATSINK FAN TOP PRESSON TO8
Ngā Rauemi: TXBF2-050-033U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXBF2-050-033U
Tau Wae TXBF2-050-033U Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 4941 pcs Pepa Raraunga TXBF2-050-033U.pdf
Whānui - Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural 41.00°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Cylindrical Raupapa Fan Top
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-8
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi Whakaoti -
Tuhinga Brass Te roa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.330" (8.38mm)
Taimana 1.250" (31.75mm) OD Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-8 Brass Top Mount