TXBF-032-025U
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TXBF-032-025U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXBF-032-025U
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua THERMAL LINK PRESSON TO-5
Ngā Rauemi: TXBF-032-025U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXBF-032-025U
Tau Wae TXBF-032-025U Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 5071 pcs Pepa Raraunga TXBF-032-025U.pdf
Whānui - Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural 81.10°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Cylindrical Raupapa Fan Top
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-5
Ētahi Ingoa 294-1144
TXBF032025U
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti - Tuhinga Beryllium Copper
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.250" (6.35mm) Taimana 0.750" (19.05mm) OD