TXBF-019-025B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TXBF-019-025B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXBF-019-025B
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua THERMAL LINK PRESSON TO-18
Ngā Rauemi: TXBF-019-025B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXBF-019-025B
Tau Wae TXBF-019-025B Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 4410 pcs Pepa Raraunga TXBF-019-025B.pdf
Whānui - Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural 150.00°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Cylindrical Raupapa Fan Top
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-18
Ētahi Ingoa 294-1004 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Black Cadmium Tuhinga Beryllium Copper
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.250" (6.35mm) Taimana 0.500" (12.70mm) OD