TXBE-032-031ND
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXBE-032-031ND
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua THERMAL LINK PRESSON NKL TO-5
Ngā Rauemi: TXBE-032-031ND.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXBE-032-031ND
Tau Wae TXBE-032-031ND Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 4187 pcs Pepa Raraunga TXBE-032-031ND.pdf
Whānui 0.380" (9.65mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural 82.00°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Cylindrical Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-5
Ētahi Ingoa 294-1143
TXBE032031ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Dull Nickel Tuhinga Brass
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa 0.310" (7.87mm)
Taimana 0.380" (9.65mm) OD Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-5 Brass Top Mount