TXB2P-032-037ND
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TXB2P-032-037ND Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXB2P-032-037ND
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua THERMAL LINK PRESSON NKL TO-5
Ngā Rauemi: TXB2P-032-037ND.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXB2P-032-037ND
Tau Wae TXB2P-032-037ND Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 4518 pcs Pepa Raraunga TXB2P-032-037ND.pdf
Whānui 0.380" (9.65mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural 82.00°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Cylindrical Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-5
Ētahi Ingoa 294-1142 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Dull Nickel Tuhinga Brass
Te roa 0.370" (9.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) - Taimana 0.380" (9.65mm) OD