TXB2P-019-028ND
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TXB2P-019-028ND Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXB2P-019-028ND
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua THERMAL LINK PRESS ON NICKEL TO-
Ngā Rauemi: TXB2P-019-028ND.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXB2P-019-028ND
Tau Wae TXB2P-019-028ND Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 4639 pcs Pepa Raraunga TXB2P-019-028ND.pdf
Whānui 0.220" (5.59mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural 108.00°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Cylindrical Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-18
Ētahi Ingoa 294-1141
TXB2P019028ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Dull Nickel Tuhinga Brass
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa 0.280" (7.11mm)
Taimana 0.220" (5.59mm) OD Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-18 Brass Top Mount