RTAP2DW16M25NP
Hua Hua
Tau Wae: RTAP2DW16M25NP
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 16POS 20MA 25V
Ngā Rauemi: RTAP2DW16M25NP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAP2DW16M25NP
Tau Wae RTAP2DW16M25NP Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 16POS 20MA 25V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9479 pcs Pepa Raraunga RTAP2DW16M25NP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 25V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 10.20mm Dia Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 16 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka -
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauruhia te Index Continuous
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 16 Position BCD 20mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 12.60mm Whakatauranga onamata 20mA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Brass
Whakautu Whakamutunga Gold Waehe ma te Poraka BCD
Tuhinga o te Maka 22.5° Momo Kaihoko Round (6mm Dia), Slotted
Te roa o te Kaihoko 25.00mm