RTAP30112SSD25S
C&KC&K
RTAP30112SSD25S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RTAP30112SSD25S
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Ngā Rauemi: RTAP30112SSD25S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAP30112SSD25S
Tau Wae RTAP30112SSD25S Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5683 pcs Pepa Raraunga RTAP30112SSD25S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 60V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae - Ētahi Ingoa *RTAP30112SSD25S
RTAP30112SSD25S-ND
Y20A00013FP
Te Kaha Mahi 5.099gfm Tau o nga Tauranga 12
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1 Te maha o nga Peke 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 12 Position SP12T 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 12.60mm Whakatauranga onamata 150mA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Brass
Whakautu Whakamutunga Silver Waehe ma te Poraka SP12T
Tuhinga o te Maka 30° Momo Kaihoko Round (5.9mm Dia)
Te roa o te Kaihoko 25.00mm